Samenstelling Gemeenteraad

Burgemeester Mirjam Salet

Voorzitter

Mirjam Salet

Nevenfuncties:

  • klikt u hier voor de lijst met nevenfuncties van de burgemeester

Adresgegevens:

 

Geschenkenlijst Gemeenteraad Gouda

 

Goudse gedragscode politiek ambtsdragers

Evert Bobeldijk

Fractievoorzitter D66

Bobeldijk

Nevenfuncties:

  • Zwerfkei buitensport BV

e-mail: evert.bobeldijk@gouda.nl

Politieke partij: D66

Mieke Kars

gemeenteraadslid D66

Kars

Nevenfuncties:

  • Gemeente Zoetermeer, gedacheerd BZK

e-mail: mieke.kars@gouda.nl

Politieke partij: D66

Egbert-Jan Kuijlaars

gemeenteraadslid D66

Kuijlaars

Nevenfuncties:

 

e-mail: egbertjan.kuijlaars@gouda.nl

Politieke partij: D66

Frank de Pont

Gemeenteraadslid D66

Pont

Nevenfuncties:

  • Consol B.V., technisch manager
  • FPSim-Gouda, eigenaar

e-mail: frank.depont@gouda.nl

Politieke partij: D66

Theo Krins

fractievoorzitter ChristenUnie

Krins

Nevenfuncties:

  • Infinance, columnist
  • Raadsledennieuws, columnist
  • Scildon, manager vermogensadvies
  • Derks Bedrijfsadvies & Ondernemersnetwerken, futuroloog

e-mail: theo.krins@gouda.nl

Politieke partij: CU

Anna van Popering

Gemeenteraadslid ChristenUnie

Popering

Nevenfuncties:

  • Bos Van Eck advocaten, advocaat
  • Personeelskamer commissie bezwaarschriften Capelle a/d IJssel, voorzitter

e-mail: anna.vanpopering-kalkman@gouda.nl

Politieke partij: CU

Wout Schonewille

gemeenteraadslid ChristenUnie

Schonewille

Nevenfuncties:

  • IT-councelor/zelfstandig IT consultant
  • Jeugdwerk.info, partner/initiator
  • St. Present NL, bestuurslid
  • St. Hart van Homo's, voorzitter a.i.

e-mail: wout.schonewille@gouda.nl

Politieke partij: CU

Christiaan Quik

gemeenteraadslid ChristenUnie

Quik

Nevenfuncties:

  • Gemeente Zuidplas, beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening

e-mail: christiaan.quik@gouda.nl

Politieke partij: CU

Mohammed Mohandis

fractievoorzitter PvdA

Mohandis

Nevenfuncties:

  • Ambassadeur Goudse Weekendschool
  • Lid kandidaatstellingscommissie PvdA voor het Europees Parlement

e-mail: mohammed.mohandis@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Sophie Heesen

gemeenteraadslid PvdA

Heesen

Nevenfuncties:

  • geen

e-mail: sophie.heesen@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Ahmed El Haddaoui

gemeenteraadslid PvdA

Haddaoui

Nevenfuncties:

  • Jeugdbescherming West, jeugdreclasseerder

e-mail: ahmed.elhaddaoui@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Max de Groot

gemeenteraadslid PvdA

Groot

Nevenfuncties:

 

e-mail: max.degroot@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Ronald Verkuijl

Fractievoorzitter VVD

verkuijl

Nevenfuncties:

  • Ministerie van Defensie, landmacht officier
  • VVE Nonnenwater, voorzitter

e-mail: ronald.verkuijl@gouda.nl

Politieke partij: VVD

Frederiek Stroop van Renen

gemeenteraadslid VVD

Renen

Nevenfuncties:

  • Gemeente Schiedam, ambtenaar afdeling leerplicht VSV

e-mail: frederiek.stroopvanrenen@gouda.nl

Politieke partij: VVD

Paul Ruijgrok

gemeenteraadslid VVD

Ruijgrok

Nevenfuncties:

  • InforU BV, DGA, zelfstandig adviseur

e-mail: paul.ruijgrok@gouda.nl

Politieke partij: VVD

Jasper Grootveld

gemeenteraadslid VVD

Grootveld

Nevenfuncties:

  • Optiune bike performance, eigenaar

e-mail: jasper.grootveld@gouda.nl

Politieke partij: VVD

Huibert van Rossum

fractievoorzitter CDA

Rossum

Nevenfuncties:

  • Havenbedrijf Rotterdam NV, adviseur external affairs

e-mail: huibert.vanrossum@gouda.nl

Politieke partij: CDA 

Eppy Boschma

gemeenteraadslid CDA

Boschma

Nevenfuncties:

  • VNO-NCW en MKB-NL, secretaris
  • Christelijk Sociaal Congres, bestuurslid
  • Wetenschappelijk instituur CDA, vice voorzitter

e-mail: eppy.boschma@gouda.nl

Politieke partij: CDA 

Martijn van der Wind

gemeenteraadslid CDA

Wind

Nevenfuncties:

  • Martijn van der Wind BV, DGA
  • Leene communicatie, algemeen directeur

e-mail: martijn.vanderwind@gouda.nl

Politieke partij: CDA

Niels Honkoop

gemeenteraadslid CDA

Honkoop

Nevenfuncties:

  • geen

e-mail: niels.honkoop@gouda.nl

Politieke partij: CDA

Astrid van Eersel-Bezemer

fractievoorzitter Gouda's 50+ Partij

Eersel

Nevenfuncties:

  • Autonomos coaching en begeleiding, eigenaar

e-mail: astrid.vaneersel-bezemer@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Ed de Lange

gemeenteraadslid Gouda's 50+ Partij

lange

Nevenfuncties:

  • geen

e-mail: ed.delange@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Theresia Uittenbroek-Kamphuis

gemeenteraadslid Gouda's 50+ Partij

uittenbroek

Nevenfuncties:

  • Topaz, ergotherapeut
  • Topaz, lid OR
  • Muziekvereniging Concordia Waddinxveen, secretaris
  • Gouda Noord zoals het hoort, 2de secretaris tot ALV juni 2018
  • Techniekproject Gouda, PR vrijwilliger
  • Fietsersbond Gouda (Midden Holland), mediasecretaris

e-mail: theresia.uittenbroek@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Marja van Dijck-van Eijk

gemeenteraadslid Gouda's 50+ Partij

dijck

Nevenfuncties:

  • Zorgpartners Midden Holland, managementassistent

e-mail: marja.vandijck@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Jan de Laat

fractievoorzitter Gouda Positief

Laat

Nevenfuncties:

  • -

e-mail: jan.delaat@gouda.nl

Politieke partij: Gouda Positief

Rachid Karkache

gemeenteraadslid Gouda Positief

Karkache

Nevenfuncties:

  • Douane, ambtenaar
  • Douane Nederland, lid OR
  • NCF vakbond consulent/belangenbehartiger

e-mail: rachid.karkache@gouda.nl

Politieke partij: Gouda Positief

Sjane-Marie Koppers

gemeenteraadslid Gouda Positief

Koppers

Nevenfuncties:

  • Manager Meter en Meetdatamanagement bij de Stedin
  • Stichting De Kring

e-mail: sjane-marie.koppers@gouda.nl

Politieke partij: Gouda Positief

Rolf van der Mije

fractievoorzitter GroenLinks

Meije

Nevenfuncties:

  • Care4Careers BV, bestuurder
  • TLAWR Holding, betuurder
  • TLAWR VOF, vennoot

e-mail: rolf.vandermije@gouda.nl

Politieke partij: GroenLinks

Annemiek Mul

gemeenteraadslid GroenLinks

Mul

Nevenfuncties:

  • Rijkswaterstaat, adviseur organisatieontwikkeling
  • Stichting Observice, penningmeester
  • Annemiek Mul Coaching en Consulting

e-mail: annemiek.mul@gouda.nl

Politieke partij: GroenLinks

Mohamed Amessas

gemeenteraadslid GroenLinks

Amessas

Nevenfuncties:

 

e-mail: mohamed.amessas@gouda.nl

Politieke partij: GroenLinks

Jacques Rozendaal

fractievoorzitter SGP

Rozendaal

Nevenfuncties:

  • Hoornbeeckcollege Gouda, opleidingsmanager

e-mail: jacques.rozendaal@gouda.nl

Politieke partij: SGP

Harold Hooglander

gemeenteraadslid SGP

Hooglander

Nevenfuncties:

  • Ministerie LNV, ambtenaar
  • Landelijke adviesgroep Visserij
  • Raad van toezicht European Fischeries Control Agency

e-mail: harold.hooglander@gouda.nl

Politieke partij: SGP

Jan de Koning

fractievoorzitter GBG

Koning

Nevenfuncties:

  • VVE Ronsseburght, voorzitter

e-mail: jan.dekoning@gouda.nl

Politieke partij: GBG

Lenny Roelofs

fractievoorzitter SP

roelofs

Nevenfuncties:

  • Ministerie van Veiligheid en Justitie
  • Vereniging van eigenaren Bachstraat/Componistenlaan

e-mail: lenny.roelofs@gouda.nl

Politieke partij: SP

Corina Kerkmans

fractievoorzitter Partij voor de Dieren

Corina Kerkmans

Nevenfuncties:

  • Rijksambtenaar bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
  • Coördinator voor Fonds Bestrijding Kinderarbeid en Coördinator bevordering Internationaal maatschappelijk verantwoord ondernemen (iMVO)

e-mail: corina.kerkmans@gouda.nl

Politieke partij: Partij voor de Dieren

Eleonore Karman

griffier

Karman

Nevenfuncties:

  • voorzitter Kerkenraad Wijk de Veste (PKN)
  • secretaris Stichting Brede School mentorproject

Adresgegevens: