Burgerraadsleden

Bram Talman

Burgerraadslid D66

Talman

Nevenfuncties:

  • Stichting Architectuur Lokaal
  • Lid Raad van Advies Stichting Sociëteit So What van CW (Commissie Wijken)
  • Docent Volksuniversiteit Gouda

E-mail: bram.talman@gouda.nl

Politieke partij: D66

Petra Hamm-van Bodegraven

burgerraadslid CU

Bodegraven

Nevenfuncties:

  • Senior operational auditor bij de Auditdienst Rijk - Ministerie van Financiën

E-mail: petra.vanbodegraven@gouda.nl

Politieke partij: CU

Jasper Janssen

burgerraadslid CU

 

Nevenfuncties:

  • Junior Projectleider - Datacount B.V.

E-mail: jasper.janssen@gouda.nl

Politieke partij: CU

Johan Veld

burgerraadslid PvdA

Veld

Nevenfuncties:

  • Senior wetgevingsjurist/ juridisch adviseur Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
  • Secretaris Groepsondernemingsraad RIJK (GOR RIJK)
  • Redacteur/auteur voor Vakmedianet
  • Vice Voorzitter (lid) Goudse Adviesraad voor mensen met een Beperking (GAB)

E-mail: johan.veld@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Jopke Kruyt

burgerraadslid PvdA

Kruyt

Nevenfuncties:

  • Eigen bedrijf: Jopke Kruyt, zorginnovatie en begeleiding
  • Lid Raad van Toezicht Gezondheidscentrum Goverwelle
  • Lid Raad van Commissarissen Sanare
  • Bestuurslid Montagne Stichting

E-mail: jopke.kruyt@gouda.nl

Politieke partij: PvdA

Bo Boxma

burgerraadslid VVD

Boxma

Nevenfuncties:

  • geen

E-mail: bo.boxma@gouda.nl

Politieke partij: VVD

Margreeth van Dijk

burgerraadslid CDA

  Nevenfuncties:
  • WMO Gouda ouderenvoorlichter
  • Public Relation commissielid Rho Chi
  • Kernteam Fractie Begeleidingscomissie CDA landelijk

e-mail: margreeth.vandijk@gouda.nl

Politieke partij: CDA

Jitske Janmaat

burgerraadslid Gouda Positief

Janmaat

Nevenfuncties:

  • Coördinerend adviseur - Ministerie van Justitie

E-mail: jitske.janmaat@gouda.nl

Politieke partij: Gouda Positief

Wim Schmidt

burgerraadslid Gouda Positief

Schmidt

Nevenfuncties:

  • geen

E-mail: wim.schmidt@gouda.nl

Politieke partij: Gouda Positief

Sanne Westmaas

burgerraadslid GroenLinks

Westmaas

Nevenfuncties:

  • Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
  • Bestuurslid VvE

E-mail: sanne.westmaas@gouda.nl

Politieke partij: GroenLinks

Jan Smit

burgerraadslid Gouda's 50+ Partij

Jan Smit Nevenfuncties:
  • .

E-mail: jan.smit@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Jan Verkerk

burgerraadslid Gouda's 50+ Partij

Verkerk

Nevenfuncties:

  • Voorzitter vereniging huiseigenaren Castveld Blok B
  • Fractiesecretaris Gouda's 50+ Partij
  • Ouderenvoorlichter Gemeente Gouda
  • Lid excursiecommissie Die Goude

E-mail: jan.verkerk@gouda.nl

Politieke partij: Gouda's 50+ Partij

Martin de Jong

burgerraadslid SGP

M de Jong

Nevenfuncties:

  • Strategisch adviseur Gemeente Rotterdsm

E-mail: martin.dejong@gouda.nl

Politieke partij: SGP

Saranke Westerman

burgerraadslid Gemeentebelangen Gouda

Westerman

Nevenfuncties:

  • Vierstroom Hulp Thuis
  • Bestuurslid Zorgpunt Gouda in oprichting
  • Bestuurslid Trees of Wisdom
  • Bestuurslid Bewonersplatform Gouda Noord

E-mail: saranke.westerman@gouda.nl

Politieke partij: Gemeentebelangen Gouda

Theo Lucas

burgerraadslid Gemeentebelangen Gouda

Lucas

Nevenfuncties:

  • Gouda TV/Gouda FM, vrijwilliger Film- en Fotoweek
  • Begeleider radioprogramma voor het Bruisnest bij Gouda FM
  • Fotowerk bij Degouda.nl

E-mail: theo.lucas@gouda.nl

Politieke partij: Gemeentebelangen Gouda

Foor Broer

burgerraadslid SP Gouda

Broer

Nevenfuncties:

  • Beveiliger bij SMG, Rotterdam

E-mail: foor.broer@gouda.nl

Politieke partij: SP 

Lennart van Wijk

burgerraadslid SP Gouda

Wijk

Nevenfuncties:

  • Vitamine en Zo - Chauffeur bestelauto

E-mail: lennart.vanwijk@gouda.nl

Politieke partij: SP 

Corina Kerkmans

burgerraadslid Partij voor de Dieren

Kerkmans

Nevenfuncties:

  • Rijksambtenaar bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
  • Coördinator voor Fonds Bestrijding Kinderarbeid en Coördinator bevordering Internationaal maatschappelijk verantwoord ondernemen (iMVO)

E-mail: corina.kerkmans@gouda.nl

Politieke partij: Partij voor de Dieren

Edwin Kemner

burgerraadslid Partij voor de Dieren

Kemner

Nevenfuncties:

  • Rechercheur bij de Nationale Politie
  • Penningmeester bij de Stichting Ondersteuning Zuid-Hollandse Statenfractie Partij voor de Dieren

E-mail: edwin.kemner@gouda.nl

Politieke partij: Partij voor de Dieren