Contactgegevens vertegenwoordigers Verkeerscirculatieplan Gouda

Op deze pagina vindt u de contactinformatie van de vertegenwoordigers in de Denktank Verkeerscirculatieplan Gouda. Wilt u meer informatie of inbreng leveren voor het op te stellen verkeerscirculatieplan? Neemt u dan contact op met de vertegenwoordiger van uw gebied of groepering. 

Straat- en wijkvertegenwoordigers

Straat of wijkNaamE-mail
Bewonersplatform BinnenstadMarie Louise Piersoninfo@binnenstadgouda.nl
Bodegraafsestraatweg Anja Lelieveldanjalelieveld@hetnet.nl
Fluwelensingel en Blekerssingel Niek van der Sprongniek@niekvandersprong.nl
Gouda Noord Jeroen van Walstijncontact@bewonersplatformgoudanoord.nl
Goverwelle Martin van Maaneninfo@wtgoverwelle.nl
IJssellaan e.o Willem Jan van Tilborgvantilborg@vtilborg.eu
Joubertstraat Henk de Voshenk.de.vos@hetnet.nl
Kadebuurt Wilco Spekvoorzitter@kadebuurt.nl
Korte Akkeren Hans du Préhkdupree@gmail.com
Netwerk Achterwillens Frank van der Voordtfrankvandervoordt@gmail.com
Nieuwe Park Jan Willem Eelkman Roodajwerooda@rooda.nl
Leefbaarheid Wijkvereniging Westergouwe Marloes Liem-Mulderleefbaarheid@wijkverenigingwestergouwe.nl
Oost Wim van der Hoevenwvdhoeven@kliksafe.nl
Plaswijck Martin Pohlkampinfo@wijkteamplaswijck.nl

Cultuur en geschiedenis

OrganisatieNaamE-mail
Historisch platform Gouda Ineke Verkaaik-Hogervorstinekeverkaaik@icloud.com
Stichting Goudse Sint-Jan & andere culturele instellingen Jaap van Rijndirecteur@sintjan.com

Gemeente Gouda

OrganisatieNaamE-mail
Gemeente Gouda Gemeente Goudagemeente@gouda.nl

Gezondheid en sport

OrganisatieNaamE-mail
Groene Hart Ziekenhuis Artur RebeloArtur.Rebelo@ghz.nl
Vereniging Goudse Sport Organisaties Maurice Simonsmauricejsimons@gmail.com

Ondernemers

OrganisatieNaamE-mail
Gouda Onderneemt Gouda Onderneemtinfo@gouda-onderneemt.nl

Onderwijs

OrganisatieNaamE-mail
Driestar College Lute-Geert Verdouwvdw@driestarcollege.nl
Driestar EducatiefKees CodéeC.M.Codee@driestar-educatief.nl
MBO RijnlandSidney Verkadesverkade@mborijnland.nl

Overige belangenverenigingen

OrganisatieNaamE-mail
Fietsersbond Jaap Rijnsburgerjaap@antenna.nl
Goudse Adviesraad voor mensen met een beperkingMichel van Lookereninfo@obol.nl
Gouda Sterk aan de IJsselGerard Overkampgerard.overkamp8989@gmail.com
Platform Binnenstad en haar randenGerard Overkampgerard.overkamp8989@gmail.com
ROVERJan Willem Fortuinj.w.fortuin@planet.nl
Werkgroep Gouda KrimpenerwaardHans du Préhkdupree@gmail.com