Contactgegevens vertegenwoordigers Verkeerscirculatieplan Gouda

Op deze pagina vindt u de contactinformatie van de vertegenwoordigers in de Denktank Verkeerscirculatieplan Gouda. Wilt u meer informatie of inbreng leveren voor het op te stellen verkeerscirculatieplan? Neemt u dan contact op met de vertegenwoordiger van uw gebied of groepering. 

Straat- en wijkvertegenwoordigers

Straat of wijk Naam E-mail
Bewonersplatform Binnenstad Marie Louise Pierson info@binnenstadgouda.nl
Bodegraafsestraatweg Anja Lelieveld anjalelieveld@hetnet.nl
Fluwelensingel en Blekerssingel Niek van der Sprong niek@niekvandersprong.nl
Gouda Noord Jeroen van Walstijn contact@bewonersplatformgoudanoord.nl
Goverwelle Martin van Maanen info@wtgoverwelle.nl
IJssellaan e.o Willem Jan van Tilborg vantilborg@vtilborg.eu
Joubertstraat Henk de Vos henk.de.vos@hetnet.nl
Kadebuurt Wilco Spek voorzitter@kadebuurt.nl
Korte Akkeren Hans du Pré hkdupree@gmail.com
Netwerk Achterwillens Frank van der Voordt frankvandervoordt@gmail.com
Nieuwe Park Jan Willem Eelkman Rooda jwerooda@rooda.nl
Leefbaarheid Wijkvereniging Westergouwe Marloes Liem-Mulder leefbaarheid@wijkverenigingwestergouwe.nl
Oost Wim van der Hoeven wvdhoeven@kliksafe.nl
Plaswijck Martin Pohlkamp info@wijkteamplaswijck.nl

 

Cultuur en geschiedenis

Organisatie Naam E-mail
Historisch platform Gouda Ineke Verkaaik-Hogervorst inekeverkaaik@icloud.com
Stichting Goudse Sint-Jan & andere culturele instellingen Jaap van Rijn directeur@sintjan.com

 

Gemeente Gouda

Organisatie Naam E-mail
Gemeente Gouda Gemeente Gouda gemeente@gouda.nl

 

Gezondheid en sport

Organisatie Naam E-mail
Groene Hart Ziekenhuis Artur Rebelo Artur.Rebelo@ghz.nl
Vereniging Goudse Sport Organisaties Maurice Simons mauricejsimons@gmail.com

 

Ondernemers

Organisatie Naam E-mail
Gouda Onderneemt Gouda Onderneemt info@gouda-onderneemt.nl

 

Onderwijs

Organisatie Naam E-mail
Driestar College Lute-Geert Verdouw  vdw@driestarcollege.nl
Driestar Educatief Kees Codée C.M.Codee@driestar-educatief.nl
MBO Rijnland Sidney Verkade sverkade@mborijnland.nl

 

Overige belangenverenigingen

Organisatie Naam E-mail
Fietsersbond Jaap Rijnsburger jaap@antenna.nl
Goudse Adviesraad voor mensen met een beperking Michel van Lookeren info@obol.nl
Gouda Sterk aan de IJssel Gerard Overkamp gerard.overkamp8989@gmail.com
Platform Binnenstad en haar randen Gerard Overkamp gerard.overkamp8989@gmail.com
ROVER Jan Willem Fortuin j.w.fortuin@planet.nl
Werkgroep Gouda Krimpenerwaard Hans du Pré hkdupree@gmail.com